Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler Ortaokul Yardımcı Kitaplar KPSS Kitapları YGS Kitapları ÖABT (Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi) LYS Kitapları KPSS A Grubu YGS - LYS Kitapları PMYO Kitapları Lise Yardımcı Kitaplar SPK Kitapları Adli İdari Hakimlik TEOG Kitapları İlkokul Yardımcı Kitaplar KPSS Eğitim Bilimleri DGS Kitapları YDS Kitapları Sözlükler TOEFL-COPE-YDS-LYS Kaymakamlık Kitapları ALES Kitapları Konuşma Kılavuzları SMMM Kitapları GYS Kitapları KANUN Kitapları Açık Lise Kitapları MEB Aday Öğretmen Kitapları Açıköğretim 4.Sınıf Açıköğretim 1.Sınıf Açıköğretim 2.Sınıf Açıköğretim 3.Sınıf MBSTS ve Yeterlilik Sınavı DHBT Diyanet Kitapları İş Sağlığı ve Güvenliği Kitapları Polis Meslekiçi Kitapları KPSS Lise-Önlisans EKPSS Engelli Sınavı İcra Müdür ve Yardımcılığı LTS Ebelik-Hemşirelik
Toplam
0,00 TL
Sepete Git
TÜM KATEGORİLER

Teslimat ve Kargo Bilgileri

• Akademik Üssü Kitabevi (www.kitapussu.com) olarak stoklu çalıştığımız için müşterilerimizi, tedarik süreci bekletmemekteyiz. Bütün siparişleriniz 24 saat (iş günleri) zaman zarfında size ulaştırılmak üzere anlaşmalı kargo şirketine teslim edilmektedir. (Havale ile yapılan ödemelerde, ödeme onaylandıktan sonra geçerlidir. Stokta bulunmayan ürünler dağıtımcı firmadan istendiğinden ürünün kargoya teslim süresi 24 saati geçmektedir.) Saat 15:00'ten önce onaylanan siparişlerinizi aynı gün içerisinde kargo şirketine teslim etmeye çalışmaktayız. Elimizde olmayan nedenlerden dolayı bu sürede geçikme olması durumunda müşterilerimizi bu gecikme konusunda bilgilendirmekteyiz. Cumartesi günleri kargo firmaları yarım gün çalıştığından dolayı saat 11:00'a kadar verilen siparişler cumartesi günü kargoya teslim edilir.

• 75 TL ve üzeri alışverişlerinizde Türkiye'nin her yerine ücretsiz kargo ile gönderim yapmaktayız... 75 TL altı alışverişlerinizde ise kargo ücreti 5.90 TL dir. (Yurt dışı gönderimlerinde kargo ücreti bilgisi almak bize ulaşabilirsiniz.)

• Saat 15:00'dan sonra, Pazar günleri ve resmi tatil günlerinlerinde onaylanan siparişleriniz, bir sonraki iş gününde anlaşmalı kargo şirketine teslim edilmektedir. Siparişleriniz kargo şirketine teslim edildiğinde e-mail hem de site üzerinden bilgilendirilirsiniz. Size ileteceğimiz kargo takip linkinden ve sitemizdeki Hesabım menüsü altındaki Sipariş Geçmişim bölümünden kargonuzun o an nerede olduğunu gözlemleyebilirsiniz.

• Ankara’nın doğusunda bulunan şehirlere olan teslimatlar için geçerli teslimat süresi 48 saati geçebilmektedir. Teslimat süresi (ender de olsa) kargo firmasından kaynaklanan hatalardan dolayı da gecikebilir. Kargo firmasının teslimatınızı geciktirmesi durumunda firmamızı bilgilendirseniz gerekli uyarılar ivedilikle yapılmakta ve kargo firması hatasını düzelterek teslimatı sağlaması doğrultusunda uyarılmaktadır. Fakat böyle bir durumda sorumluluk kargo firmasına aittir.

• Anlaşmalı kargo firmaları Cumartesi dahil ve Pazar hariç olmak üzere haftanın 6 günü teslimat geçekleştirmektedirler. 

• Paketlerinizin, alışverişiniz sırasında size belirtilen süreler içinde teslim edilmemesi durumunda iletisim@kitapussu.com adresine e-posta gönderebilir veya 0531 260 12 37 telefon numaramızdan bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

• Akademik Üssü Kitabevi (www.kitapussu.com) olarak kargonuzu teslim ettiğimizde size E-Mail yolu ile bilgilendirme yapmaktayız. E-Mail ile yaptığımız bilgilendirme içerisinde kargo takip linki de bulunmaktadır. Bu linke tıklayarak kargonuzun anlık olarak nerede olduğunu takip edebilirsiniz. Kargo takip linki kargo firmasının sisteminden alınmaktadır ve bu link genellikle saat 18:00 - 19:00 zaman aralığında sisteme yansımaktadır. Bu yüzden (siparişinizi daha erken saatlerde teslim etmiş olsak bile) kargo bilgisini vermek için bu linkin kargo şirketinin sistemine eklenmesini beklemekteyiz.

Müşterilerimiz olarak sipariş ettiğiniz ürünü teslim alırken mutlaka kontrol etmeli hasarlı ve hatalı paketleri teslim almamanız gerekmektedir. Paket teslim alındığı anda sipariş kargo görevlisi tarafından eksiksiz ve sağlam olarak teslim edilmiş sayılmaktadır. Bu nedenle siparişlerinizi teslim alırken kargo çalışanının yanında paketinizi açmanızı ve onun önünde –eğer varsa- sorunlu ürünleri tespit etmenizi önemle sizden talep ediyoruz. İade işlemini başlatmak için, kargo görevlisinin şahitliğinde durumu tutanağa geçerek bizi bilgilendirmeniz gerekmektedir. Teslim aldığınız paketin sizden önce açılmış olup olmadığı ya da gelen paketin deforme olup olmadığı, tutanakta mutlaka belirtilmeli, hem siz hem de kargo görevlisi tarafından imzalanmalıdır.

• Kargo Tespit Tutanağı olmadan teslim alınan ürünlerdeki hasardan ve/ya deformasyondan Akademik Üssü Kitabevi (www.kitapussu.com) sorumlu değildir.

Dilerseniz 6.00 TL farkla kapıda ödeme seçeneği ile aldığınız ürünün ücretini kapıda ödeyebilirsiniz. (Bu ücret kargo firması tarafından talep edilmektedir) Kapıda ödeme olarak verilen siparişlerde eksik bilgi (adres, telefon, mail vb) girilmesi, müşterinin bulunduğu yerin mobil bölge veya teslimat dışı olması, kargo şubesinden teslim alma talebi gibi durumlarda Akademik Üssü Kitabevi ürünü göndermeme ve siparişi iptal etme hakkını saklı tutar. Kapıda ödeme olarak sipariş verip, ürün teslim alınmaması durumunda aynı kişiye bir daha kapıda ödeme olarak ürün gönderimi yapılmaz.